Етериумот вечерва проби цена од 3000 долари по токен

Loading...

Етериумот вечерва проби цена од 3000 долари по токен

Во моментов се тргува за 3015 долари на светските крипто берзи. Вкупната вредност на Етериумот со ова порасна на 346 милијарди долари.

Истовремено Биткоинот се тргува за над 58.000 долари по токен.

Повеќе за Биткоинот прочитајте со кликање на тагот подолу:

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...