Етериумот денеска продолжи да расне и достигна 3300 долари по токен

Loading...

Етериумот денеска продолжи да расне и достигна 3300 долари по токен

(фото: коинтелеграф)

Во моментов се тргува за 3284 долари на светските крипто берзи. Вкупната вредност на Етериумот со ова порасна на 383 милијарди долари.

Прочитајте уште и:

Етериумот вечерва проби цена од 3000 долари по токен

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...