Железничка станица во Скопје (старата) пред земјотресот (фото)

Loading...

Железничка станица во Скопје (старата) пред земјотресот (фото)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...