Жена нападната на кејот на Вардар

Loading...

Во Полициската станица Карпош, С.Р. од Скопје вчера во 12.08 часот пријавила дека околу 09.30 часот покрај кејот на реката Вардар во Скопје, Б.Џ. физички ја нападнал и ѝ го одзел мобилниот телефон.
Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

loading...