Жените веќе полудеа по овој моден тренд за на плажа, па и завидоа на Емина Јаховиќ

Емина Јаховиќ, заедно со своите двајца синови ужива на плажа.
Иако приказните за турскиот милионер не се смирија, таа се уште не се огласила.
Таа не објави каде е на летување, но судејќи по фотографиите, Емина ужива до максимум.

 

View this post on Instagram

 

My greatest blessing calls me Mom?❤️? #mommyandson #yamansandal

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on


Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија во костим за капење и изгледа подобро од било кога, а девојките и подзавидоа на нејзината наметка која е вистински хит ова лето.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.