Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши

Еден од најпопуларните турски актери Бурак Озчивит на својот Инстаграм профил сподели фотографија од која речиси полудеа жените.
Имено Бурак во последно време ја пушти косата и сега ја врзува во пунџа со што го следи светскиот машки тренд по кој полудеа жените.


На фотографијата се гледа како позира на тераса облечен во бела маица и црни пантолани, а актерот за само неколку часа доби милиони лајкови.
Фановите на актерот му порачаа дека е сладок, згоден и талентиран актер.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.