ЖЕСТОКА ПОРАКА ОД ‘СУЛТАНОТ’ – Реџеп Таип Ердоган налутено порача дека повеќе не очекува ништо од ЕУ: “Ние стоиме пред врата 40 години!“

Пронајдете не на следниве мрежи: