Жестоки тепачки помеѓу полицијата и демонстрантите во Белград (видео)

Loading...

Жестоки тепачки помеѓу полицијата и демонстрантите во Белград. Веќе два дена по ред состојбата е на раб на сериозна ескалација.

Прочитајте уште и:

Полицијата крвнички ги тепа демонстрантите во Белград (видео)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...