Жешка и секси: Пријовиќ во провокативен комбинезон

Loading...

Српската пејачка Александра Пријовиќ синоќа имала настап во еден клуб во Белград, а за истиот избрала сексапилен комбинезон кој ги привлече погледите на сите.
Пријовиќ до максимум ја загреала атмосферата на настапот, со својот глас, но со сигурност и со својот изглед.

loading...