Жешка: Македонската водителка ги полуде фановите

Loading...

Убавата водителка Марјана Станојковска ги запали социјалните мрежи со фотографија од плажа.
Таа секогаш знае да ги израдува своите фанови со прекрасни фотографии на кои секогаш доаѓаат до израз нејзините совршени нозе и прекрасното тело за кое многумина сонуваат.


На првата фотографија позира застаната и изгледа прекрасно, а на последната лежи со кренати нозе и зрачи од сексапил.

loading...