ЖЕШКИ СЛИКИ ОД МАЛДИВИ Анастасија Ражнатовиќ позира провокативно во бикини, а еден коментар стана голем хит

Loading...

Музичката sвезда Анастасија Ражнатовиќ отпатува на Малдивите, а фотографиите од рајот што ја опкружува воодушевија многу следбеници.
Покрај егзотичните пејзажи, во преден план е извајаното тело на Анастасија во бикини, а комплиментите само се нижат. И додека нејзините следбеници пишуваа колку е вистинска убавица и колку е совршена нејзината градба, тенисерот Филип Крајновиќ насмеа многу луѓе со коментарот: „Преубав ден“.


Судејќи според фотографиите и приказните што Ражнатовиќ ги објави на својот Instagram, може да се заклучи дека ужива во тоа во потполност, и дека овие потопли делови ѝ се многу пријатни.

loading...