Жељко и Јована купуваат луксузна вила – Од сумата ќе се шокирате

Loading...

Познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ и водителката Јована веќе подолго време се во преговори да купат луксузна вила, пишуваат српските медиуми.


Водителката и пејачот кој во моментов живеат во дуплекс стан, откако добија близнаци очигледно сакаат повеќе комфор и се размислуваат да купат вила во елитниот дел на Белград.


Имено парот сака да купи вила која чини околу 2 милиони евра, а во куќата ќе се преселат Коста, Срна, Ана кои ќе имаат свои соби, како и Мина ќерката на пејачот од првиот брак.

loading...