Забегано. Бегај ти Сотоно, ти КОРОНО – одржа телемолитва еден од најпознатите евангелисти во САД

Забегано. Бегај ти Сотоно, ти КОРОНО – одржа телемолитва еден од најпознатите евангелисти во САД.

Во име на Исус, те проколнувам… Ти уништувачу. Ти бегај од тука!!!

Уште и инсистираше на вакцина и слично. Погледнете…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.