Заводничка: Девојката на Нејмер во топ форма

Loading...

Бруна Маркезине, девојката на бразилската суперѕвезда Нејмар, со нова фотографија на Инстаграм ги излуде своите фанови. Бруна, како и многуте денешни убавици, опседната е со добриот изглед и објавување на фотографии на Инстаграм.Нејзината нова објава во долна облека ги воодушеви мажите кои ја следат на социјалните мрежи, погледнете.

loading...