Загина Коби Брајант НБА легендата

Loading...

На 41 годишна возраст, потврдено загина Коби Брајант легендата на НБА кошарката…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...