Зад насмевката и скапата облека се криел МОНСТРУМ: Ова е таткото кој си ги задави трите дечиња, а еве како изгледале тие

Loading...

Станува збор за австриски државјанин, угледен финансиски консултант кој живеел и работел во Загреб. Со сопругата наводно биле разведени, па децата викендов биле кај него на гости.


Во својот последен статус на „Фејсбук“ напишал: „Збогум на сите“, а како мотив ги навел нарушените односи со бившата сопруга и сегашната партнерка.


Овие дечиња беа давени до смрт од својот родител! Нека почиваат во мир!

loading...
Loading...