Заев си уживка на Маврово, вака изгледа новата елита (видео)

Loading...

Заев си уживка на Маврово, вака изгледа новата елита (видео).
Си мислиш ко да се од семејтвото на Рокфелерите и Ритшилдидте. Не една машина на скии, како ли се вика… туку десет. Па и затворена стаза од полицијата за да поминат. Така бе машко, си имате приватна територија… Пошто држава не сме дефинитивно.

Заев на Маврово. Скороевиќи на видело.

Gepostet von Александар Македонски am Sonntag, 3. Februar 2019

Избројавме над 15 санки. Една ако чини 7.000 евра, пресметајте сами каква е оваа машинерија… 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...