Заев среќен татко на матурантка

Loading...

На својот Фејсбук профил премиерот Зоран Заев се пофали со фотографиии од својата матурантка.  Александра годинава завршува средно образование, а тато додаде и фотографија кога била бебе и напиша:
Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

loading...