Закопчана до грло, а изгледа секси и заводливо: Џенифер измами воздишки на Оскарите

Loading...

49- годишната пејачка и актерка Џенифер Лопез иако е на прагот на шестата деценија, мами воздишки што и да облече.
Таа на доделување на „Оскар“ се појави заедно со својот вереник, а за таа прилика избра фантастична тоалета.


Актерката иако закопчана до грло, мамеше воздишки во сребрениот фустан кој го избра за таа вечер.
Иако фустанот бил изработен по мерка за Џеј Ло, сепак и предизвикувал потешкотии во движењето и додека седела.

loading...