Запалена полициска кола од протестантите пред Собранието на Србија во Белград

Loading...

Запалена полициска кола од протестантите пред Собранието на Србија во Белград, демонстрантите не се повлекуваат

Повеќе вести на темата:

Полицијата се повлекува пред налетот на демонстрантите во Белград (пратете во живо)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...