Запалено Ауди во Скопје, кој дивее со колите?

Loading...

Запалено Ауди во Скопје, кој дивее со колите?

Денес, во утринските часови во МВР Скопје било пријавено дека на паркинг на ул.„Ресенска“ паркирано патничко моторно возило „ауди А8“ со скопски регистарски ознаки е во пламен. Истото е во сопственост на С.Р.(35) од Скопје.

Во пожарот целосно бил опожарен предниот дел на возилото, а пожарот бил изгаснат од противпожарната единица од Скопје, информираа од МВР.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...