Заради се што се случи Карлеуша донесе шокантна одлука

Loading...

Заради медиумскиот линч Јелена Карлеуша донесе шокантна одлука. На нејзиниот Инстаграм профил се појави нова објава.
– Сите наводни изјави во медиумите од страна на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ или членовите на нивното семејство се апсолутни измислици. Сите објави во медиумите, кои се однесуваат на брачниот пар Карлеуша-Тошиќ се дел од новинарските нагаѓања.
Јелена е длабоко погодена и повредена од суровиот медиумски линч, кршењето на нејзините човечки права, правото на вистина и фер-плеј борба. Заради тоа извесно време нема да комуницира со медиумите. Ви благодариме на сите за разбирањето, напиша PR-службата на познатата пејачка.
Пејачката се најде во центарот на секс-скандалот кога голи фотографии, експлицитни снимки и допишувања со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш излегоа во јавност.
Таа веднаш го демантираше спорниот материјал, истакнувајќи дека се работи за монтажа, како и дека знае дека зад се тоа стои група на луѓе кои сакаат да и наштетат нејзе и на нејзиното семејство.
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА
loading...