Застанаа со кола да се истепаат (видео)

Loading...

Застанаа со кола да се истепаат (видео)

На Истаграм може да се погледне видео од брутална тепачка која се случила во Нови Сад. Во неа двајца нападнаа еден. Причината за тепачката не е позната.

View this post on Instagram

Tuča na Mišeluku #nsuzivo #novisad

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs) on

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...