Застанаа со кола да се истепаат (видео)

Застанаа со кола да се истепаат (видео)

На Истаграм може да се погледне видео од брутална тепачка која се случила во Нови Сад. Во неа двајца нападнаа еден. Причината за тепачката не е позната.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.