МАШАЛА: За време на спортски натпревар, таткото ја фати девојката на синот за задникот (ФОТО/ВИДЕО)

Прославувајќи го тачдаунот што го постигна против Мичиген, Катја скокаше на трибините, а таткото на Џеј Џеј Мекарти ја искористи можноста да го допре задникот на Катја.

За време на натпревар во американски фудбал во колеџ лигата NCAA, снимен е еден од побизарните моменти на спортските терени.

Џеј Џеј Мекарти е голема колеџ ѕвезда и бек на кој му се предвидува блескава кариера, па неговото семејство е исто така во центарот на вниманието, а еден детаљ остави многумина во неверување.

Имено, вниманието го привлече ситуацијата помеѓу неговиот татко и неговата девојка Катја Куропас. Прославувајќи го тачдаунот што го постигна Мекарти против Мичиген, Катја скокаше на трибините, а таткото на Џеј Џеј Мекарти ја искористи можноста да го допре задникот на Катја.

Овој момент е снимен од камерите, а видеото е објавено на Твитер. Многумина останаа во шок, бидејќи не можеа да поверуваат во она што го видоа.

После тоа видео, во коментарите се појави фотографија со опис „втор кадар“.

Пронајдете не на следниве мрежи: