За да ја подигне свесноста за вакцинирањето, Џенифер го спушти деколтето

Loading...

Пејачката и актерка Џенифер Лопез настапи на концертот Vax Live во Лос Анџелес. Целта на концертот е да ја подигне свесноста кај луѓето за важноста од вакцинирање.
Таа секогаш изгледа одлично, па така беше и сега. Носеше комбинезон со деколте отворено до папокот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

loading...