,,За сељачаана со мерцедеси само лопата по плеќи е лек‘‘(видео)

Loading...

Научени сме да гледаме некултурни возачи по нашите улици и паркинзи. Тоа за жал не е случај само кај нас , тоа зема замав во целиот свет, бидејќи со поседувањето на убав автомобил тие мислат дека поседуваат се.
На ова видео се гледа како еден вообразен возач на еден Мерцедес теренец, ги расфрлува знаците дека паркингот е резервиран и кога доаѓа вработениот тој му покажува сила. Тогаш доби ,лопата‘‘…
погледнете…

Годный парковщик ?

Стал по борзоте на места для инвалидов – получи по еб@лу лопатой.Поддержим репостом парковщика!?

Gepostet von Файний-паблік #FP am Donnerstag, 3. Mai 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...