За што сонуваат момчињата?

Loading...

61 отсто од момчињата се воодушевени кога нивната партнерка сака да експериментира, вели истражувањето на една американска студија. А ова се техники кои ги фрлаат во транс штом се споменат:
31 отсто од момчињата би биле пресреќни доколку би добиле одобрение за тројка од нивната партнерка
19 отсто силно би ги усреќил анален секс
15 отсто сонуваат за секс на отворено
10 отсто би сакале да се снимаат додека имаат секс
А овие желби момчињата најпрво би им ги исполниле на нивните партнерки:
32 отсто –  секс со уште една девојка
18 отсто –  користење на секс играчка
14 отсто – секс на јавно место
13отсто –  заедничко гледање на порно фимови
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.61 отсто од момчињата се воодушевени кога нивната партнерка сака да експериментира, вели истражувањет

loading...