За 1 месец цела облека ќе ви биде голема: Моќна напивка за брзо слабеење

Loading...

Оваа напивка поттикнува слабеење и ги исфрла токсините од телото.
1 лимон
60 гр магдонос


60 мл вода
Исечкајте магдонос и прелијте со врела вода. Оставете да се излади и додајте лимон. Лимонот никогаш не го ставајте во врела напивка, бидејќи така витаминот Ц ќе ги изгуби своите својства.

loading...