Згодната македонска “Лото“ водителка за крај на летото

Loading...
Познатата македонска водителка, Марјана Станојковска која важи за една од најатрактивните јавни лица кај нас, без разлика дали е облечена во некоја елегатна тоалаета или само во костим за капење подеднакво е заводлива. Во бикини во сина боја “Лото“ девојката реши да го одбележи крајот на летото и да им пружи неповторливо задоволство на многумина, барем за оваа сезона.

loading...