Згодна и жешка: Атрактивната Ана папараците ја „фатија“ на плажа во Малибу

Loading...

Атрактивната Ана Брага е бразилска Плејбој зајачица која папараците ја „фатија“ на плажа во Малибу.
Русокосата убавица тргнала да ужива во сурфањето и пливањето, но потоа сфатила дека водата е се уште студена.


„Смрзнатата“ Ана тргна назад, но потоа ги забележала папараците и се се променило.
Бразилската Плејбој зајачица заборавила на студената вода и тргнала да се мести , секако, „случајно“!

? #novababe

A post shared by ?Ana Braga? (@theanabraga) on

loading...