Згодна и шармантна: Македонската претставничка во прекратко фустанче

Loading...

Македонските претставници овие денови се во Лисабон Португалија каде што почнувајќи од утре се до сабота ќе се одржи најпопуларното музичко шоу Евровизија.
Македонија ќе ја претставува групата Ај Кју која со многу труд дава се од себе на секоја проба, а доказ се видеата кои ги објавува евровизискиот сајт.
Но освен македонската песна, во центарот на вниманието се почесто е и нашата убава претставничка која е една од најсексапилните оваа година.
Додека на пробите се појавуваше со кратки пантолани, овој пат повторно истакнувајќи ги нозете облече прекраток фустан, погледнете.

loading...