ЗГРОЗУВАЧКИ: Ноќеска е претепан новинарот Зоран Божиновски

Ноќеска бил претепан Зоран Божиновски попознат Буревесник. Подолу фото од Зоран после немилиот настан

Зачестија нападите врз неистомислениците. Без разлика за кој станува збор, чувствуваме потреба да кажеме дека ова не е начин за цивилизирана земја… Се надеваме дека органите ќе откријат кој стои зад ова.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.