Зимбабве: Лав нападнал љубовна двојка за време на секс и ја изел жената

Лав нападнал љубовна двојка туристи, на северот од Зимбабве додека воделе љубов и ја изел жената, пренесуваат австралиските медиуми, повикувајќи се на интернет страницата myzimbabwe.com.Додека мажот успеал да побегне, потполно гол, жената немала среќа и станала плен на лавот.Мажот успеал да стигне до блиската сообраќајница, каде најпрвин возачите го игнорирале.Некако успеал да запре автомобил со кој отишол во полиција.Кога полицијата дошла до местото на нападот жената била веќе распарчена.
МакфаксЛав нападнал љубовна двојка туристи, на северот од Зимбабве додека воделе љубов и ја изел жената, пренесуваат австрали

Пронајдете не на следниве мрежи: