Ибрахимовиќ го победи коронавирусот

Loading...

Напаѓачот на Милан Златан Ибрахимовиќ се враќа на тренинзи, откако попладево објави дека оздравел од коронавирусот порачувајќи му во негов стил да се е..
„Подобар сум. Здравствените власти потврдија, карантинот завршо. Одиме надвор“, напиша Ибрахимовиќ на социјалните мрежи, проследено со два хаштази – :

loading...