Иван Исцелитет во живо, со најгледаната емисија на сите времиња… според него!

Loading...

Зошто ја гледаат и споделуваат емисијата луѓе од цел свет, се запраша Иван? Затоа што е многу значајна, просто кажано… Човек кога има мака бараат сламка спас… И така натака… 

КОНТАКТ СО ИВАН ВО ЖИВО БЕСПЛАТНИ ПРАШАЊА И БЕСПЛАТНИ ОДГОВОРИ КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ПРАШАЊЕ АКО СТЕ ОД МАКЕДОНИЈА ЌЕ НАПИШЕТЕ ГРАД ПРИМЕР БЕРОВО ПА ПРАШАЊЕ МЕ БОЛИ ГЛАВАТА АКО СТЕ ОД СТРАНСТВО ПРИМЕР БЕОГРАД ПА ПРАШАЊЕ…споделувајте го видеото на вашите фб зидови и на пријатели.

Gepostet von ivan iscelitel am Samstag, 26. Januar 2019

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...