Иван Соколов бил уапсен во Бугарија: Не ме болеа лисиците, ме болеше тоа што ме оставија моите на граница – Каде отиде ВМРО

Тој вчера објави статус на неговиот Фејсбук профил поврзан со немилиот настан.

Иван Соколов бил уапсен во Бугарија: Не ме болеа лисиците, ме болеше тоа што ме оставија моите на граница – Каде отиде ВМРО

Статусот потоа беше пренесен од повеќе медиуми. ⬇️⬇️

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.