Иво Андриќ – цитат во слика

Loading...

Иво Андриќ – цитат во слика

Многу вистина во толку малку зборови.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...