Игор Којиќ потврди: Северина се разведува од сопругот

Српските медиуми веќе некое време „шушкаат“ дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се разведуваат.
Овој пат медиумите објавија дека Игор направил нешто што само додава бензин во огнот на сите овие шпекулации.

Имено тој ја избришал профилната фотографија со Северина, а неодамна таа самата го прослави и својот 48 роденден.

 

View this post on Instagram

 

🌗

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Медиумите пишуваат дека тие двајца немаат заедничка фотографија веќе цела година, а старите се уште не се избришани.

Пронајдете не на следниве мрежи: