Игор Џамбазов и честиташе празник на Македонија

Игор Џамбазов и честиташе празник на Македонија, на свој оригинален начин. Со пост на Фејсбук со од него сковани стихови.

Реакциите се неподелени, бројките кажуваат се.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.