ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО – Новата фризура на Џулија Робертс задолжително да ја погледнат дамите кој се над 50 години! Французите ја обожаваат, а на сите им соти добро (фото)

Пронајдете не на следниве мрежи: