Изгореа 6 возила во авто плац во Илинден

Loading...

Утрово околу 3 часот на улица „9“ во авто плац за половни возила во населеното место Илинден, сопственост на Б.Х.(50), биле опожарени шест возила.


Повредени лица нема. Увид се врши, информираат од МВР.

loading...