Изгоре комбе денеска во Скопје од запалени картонски кутии

Денеска во 01,30 часот Б.Г. (47) од Скопје, пријавил дека на улицата „Зендел Џемаил“ биле запалени картонски кутии кои биле во близина на неговото комбе „Волксваген“, при што огнот го зафатил предниот дел од возилото.

Извршен е увид.

Loading...