Изнајмија куќа со прекрасен поглед: Едно утро беа сведоци на сцена на која не се надеваа ниту во најлудите соништа

Туристите кои престојувале во познато одморалиште имаа можност да видат многу невообичаена сцена.
Тод Требони и неговото семејство изнајмија куќа која има џакузи на отворено и е позната по својот прекрасен поглед.
Еден ден, тие сфатија дека имаат непоканет гостин – низ прозорецот видоа голема мечка како се приближува до џакузито и ја натопува шепата во вода.
Додека ја гледале од станот, помислиле дека брзо ќе си замине, но животното направи нешто што не очекуваа – откако очигледно му се допадна температурата на водата, тој реши да се избања!
Туристите зачудено гледаа како мечката ужива во топла вода, а кога реши дека е доста, крзнениот џин само излезе и тргна по својот пат.
Снимките од оваа необична посета беа објавени на социјалните мрежи.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.