ИМАВ ОДНОСИ ИСТОВРЕМЕНО СО ОСУМ МАЖИ: Инфлуенсерката ги откри ТАЈНИТЕ НА СВИНГЕРСКИТЕ ЗАБАВИ, а дополнително ПРИЗНА: „Сакам да пробам се“

Во денешно време интимните теми повеќе не се табу. Напротив, тие се толку застапени на јавниот простор што секој без резерва зборува за своите искуства, што ги возбудува кога и како имале врски.На интернет може да се најдат бројни признанија, а една од најшокантните доаѓа од атрактивната инфлуенсерка Грејси Аруда . Оваа заводлива Бразилка има повеќе од четири милиони следбеници на социјалните мрежи, а со нив ја споделува својата интимност, во буквална смисла. Нејзините фотографии се толку провокативни што навистина не оставаат ништо на имагинацијата.Како гостин во подкаст, таа го опиша искуството што го имала во куќата на свингер .Таа призна дека еднаш имала секс со осум мажи во исто време . За работите да бидат поневеројатни, таа атрактивна Бразилка, која има 4,6 милиони следбеници на Инстаграм, не се двоумела да ги опише сите детали од нејзините изложби. View this post on Instagram A post shared by Geisy Arruda (@geisy_arruda)„ И јас имам две раце, па можам да задоволам најмалку пет луѓе, беше многу возбудливо кога бевме осуммина. Сакам да пробам сè. Сакам миризливи луѓе. Ми се допаѓа мирисот на секс, но личноста мора да мириса Убаво, ако сакам да бакнам жена во врат, морам да го помирисам парфемот “, изјавила Грејси, пишува Daily Star.Таа објави и книга со наслов „Не гаси ми го огнот: изгори со мене“, во која ги наведе бизарните барања што ги добивала од обожавателите. Еден од нив е секс во возило на Uber.

Пронајдете не на следниве мрежи: