Има Тетоважи- Наркоман!!

Loading...

Има Тетоважи- Наркоман!!
Има убава кола-Татина маза!!
Има убава женска- Полн е со пари!!
Има долга коса- Секташ, Металец!!
Оди во теретана- Полн е со хемија!!
Убаво се облекува – ПЕДЕРЧЕ!!
Се запослува – 100% со пријатели !!
Завршува факултет- Ја купи дипломата 100%
Се жени – Трудна е 100%
Поентата на ова е
Колку и да се пазиш шо праиш и како праиш НАРОДОТ пак ќе си има причина лошо да зборува за ТЕБЕ!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...