Има 64 години, а во мини здолниште е жешка заводничка

Loading...

Кристи Бринкли непрекинато добива на своја адреса комплименти за младоликиот изглед.
Нејзиното појавување на забава во Њујорк повторно ги активира нејзините обожаватели кои имаат само позитивни зборови.
64-годишниот поранешен супермодел со широка насмевка позираше пред фоторепортерите во комбинација со тесно мини здолниште со леопардски принт.

loading...