Им испрати фотографија на родителите од одмор: Застана до момчето, но заборави на еден детаљ и се посрамоти

Млад пар доживеа голем срам, откако ќерката заминала на одмор со момче па одлучила да му испрати фотографија на таткото, но заборави на еден детаљ.
Имено 22- годишната Келси на родителите им испратила фотографија од спалната па таткото веднаш забележал нешто на фотографијата.


„Тато вели дека фотографиите се преубави, убаво шише со лубрикант“ – напишала мајка и во порака.
„Тоа е крема за колено на Елтон, напишала ќерката, но не успеала да ги измами родителите, штетата веќе била направена.
Нејзината објава е вистински хит на Твитер, па затоа нека ви користи како пример и бидете внимателни кога се фотографирате.

Loading...