Им помагаше на луѓето да ја вратат изгубената љубов, а и самата беше оставена- денес ужива целосно во животот

Српската водителка Катарина Шишмановиќ остана запаметена како водителка на емисијата чија главна тема беше љубовта – „Се за љубовта“.
Сепак и самата помина низ разделба после долгогодишна врска, а потоа и се повлече од малите екрани.


Времето го користи за да патува, а за тоа сведочат и нејзините фотографии на Инстаграм.
Атрактивната бринета со фотографирала на најубавите места, а мажите не останале рамнодушни на овие глетки. Таа се посветила себеси и на уживањето.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.