ИНСТАГРАМ ИЗГОРЕ ОД МЕЃУНОЖЈЕТО НА ПОЗНАТА МАНЕКЕНКА: Облече минијатурно бикини, па ги рашири нозете

Хајди Клум, германската супермоделка која има светска слава, дополнително ја подигна температурата во овие топли денови со глетката која ги „почасти“ своите следбеници на Инстаграм.

ИНСТАГРАМ ИЗГОРЕ ОД МЕЃУНОЖЈЕТО НА ПОЗНАТА МАНЕКЕНКА: Облече минијатурно бикини, па ги рашири нозете

Во оскудно издание, позирајќи само во минијатурни бикини, Хајди се сончаше и се забавуваше на лежалка под палми, а нејзините обожаватели останаа шокирани од жешката сцена.

Всушност, Хајди седеше со раширени нозе и испружена наназад, така што на кратката снимка не и се гледа лицето, но во крупен кадар се гледа меѓуножјето.

Во описот на видеото таа само накратко напиша: „Понеделник“ и заработи над 166 илјади лајкови.

Познатата убавица сака да објавува разголени кадри и фотографии на Инстаграм, а неодамна покажа и една таква фотографија од нејзиниот 16 години помлад сопруг Том Каулиќ.

Имено, додека тој потполно гол се сончал, а меѓуножјето му било покриено само со мало пешкирче, Хајди не одолеала да не го фати со објективот.

Хајди Клуми и Том Каулиц се венчаа во 2019 година по две години врска. Хајди претходно беше во брак со Сил 9 години, а исто така беше во брак со стилистот Рик Пипин. Таа имала вонбрачна врска и со италијанскиот бизнисмен Флавија Бриаторе, со која ја добила ќерката Хелен.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.