Интимни моменти на заљубените Аштон Кaчер и Мила Кунис

Loading...

Познато е дека од објективите на папараците бегаат голем дел од познатите парови, посебно на кошаркарските натпревари. Но овој пат тие успеале да фатат неколку моменти на славниот холивудски пар.
На натпреварот на Лос Анџелес Лејкерс, заљубените Аштон Качер и Мила Кунис биле во одлично расположение.
Насмевката не се симнувала од нивните лица, а дошепнувањата покажуваа дека забавуваат. Заљубените погледи на холивудските ѕвезди, успеаа да ги снимат искусните новинари .
Токму поради својата опуштеност и лежерност Мила и Аштон, кој се запознаа пред 14 години на снимањето на серијата “Луди 70-ти“, се еден од омилените парови со шоу бизнисот. Слатки се,зар не?

 извор:24sata.hrПознато е дека од објективите на папараците бегаат голем дел од познатите парови, посебно на кошаркарските натпревари. Но овој пат тие успеале да ф

loading...